O nás

O nás

Privátní Wellness v centru Brna

Přijďte si odpočinout a zároveň se nechat hýčkat luxusem. Záleží nám na vaší spokojenosti, připravili jsme si pro vás spoustu zážitků k dokonalému odpočinku.

SAUNA & WHIRLPOOL​​

Moderní prostor pro nezapomenutelnou relaxaci. Finská sauna, vířivá vana a prémiové služby pro váš dokonalý relax.

SOUKROMÝ PROSTOR​

Nikým nerušení máte jedinečný prostor k relaxaci. Hledáte inspiraci na výročí, narozeniny nebo si potřebujete jen tak odpočinout? 

PRÉMIOVÉ SLUŽBY​

Pobyt v UPPER Spa není jen o soukromé vířivce a sauně. Součástí je také nabídka prémiového alkoholu a gastronomie. 

0 +

Days from opening

0 +

Positive Reviews

0 %

Dream relax

0 %

Your Experience

Proč vybrat nás?

Více než si umíte představit

Relaxace a zážitek

120 minut absolutně bez starostí, stresu a kontaktu s okolním světem. Je jen na vás, jestli využijte vířivku, saunu, nebo budete jen tek relaxovat na lehátku a popíjet láhev kvalitního vína.

Služby na míru

Hledáte originální prostory, pro výročí, rozlučku, narozeniny nebo nezapomenutelní romantický večer ve dvou. Přizpůsobíme prostor vašim představám.

Originální zážitky

Italský brunch u vířivky, nebo americký večer s občerstvením a televizi. Relax který nikde jinde nezažijete. Mrkněte na nabídku.

Soukromí

Rezervace probíhá maximálně anonymně, s vašimi údaji dále nepracujeme, nikde je nezveřejňujeme. Mezi návštěvami je 30 minutový prostor, dostatečně velký proto, abyste se na recepci nikdy s nikým vyjma našeho personálu nepotkali. Do wellness zóny náš personál nevstupuje bez přivolání zákazníka. U nás najdete kvalitní, neparfemovanou kosmetiku, která nebude dráždit vaši pokožku.

Vybavení

Prostorná a plně vybavená šatna s kvalitní kosmetikou, fénem a žehličkou je pro nás samozřejmostí. Potřebujete si dobít váš telefon, i na to jsme mysleli. Najdete u nás 50m2 wellness plochy se soukromou vířivkou, saunou a sprchou.

Hygiena

Hygiena je jednou z nejdůležitějších věcí. Proto dbáme na maximální čistotu, pravidelnou výměnu vody ve vířivce a dezinfekci prostor. Samozřejmostí je kompletní úklid před každou návštěvou a naaranžování prostor pro váš maximální zážitek a relax.

To proč jezdíš na dovolenou, zažiješ u nás

experiential wellness

Rezervace

Rezervuj si svůj zážitek